Referenser

 

Dessa referenser kan intyga hög kvalitet i

planering, genomförande och resultat.

Björn Bergström, Ordförande Sveriges Offentliga Inköpare
+46 8 700 15 48,  Bjorn.Bergstrom@kkv.se

Göran Harnesk, generalsekreterare BRIS
+46 70 728 80 88, goran.harnesk@bris.se

Kristina Hjalmarsson, Marketing & Communications, Kinnarps +46 706 38 52 87, kristina.hjalmarsson@kinnarps.se 

Lars Blecko, President and CEO Loomis, +46 8 522 920 51, lars.blecko@loomis.com


Carina Dahlöf, Vd SILF Competence, +46 8 752 1683, carina.dahlof@silf.se

 

Robert Wadstein, MD Commaxx Sverige AB, +46 76 634 50 99, robert.wadstein@commaxx.se


Paul Tilstone, GM NBTA Europe, +44 208 123 5678, paul.tilstone@itm.org.uk

 

Per-Olof Nyman, SVP Finance & CFO Lantmännen, +46 70 675 42 47, per.olof.nyman@lantmannen.com

 

Ulf Gradin, GM Vidéa, Gävle +46 70 333 48 47, ulf@videa.se

Hans Dyhrfort, SAS General Manager UK             
+46 8 797  00 00, hans.dyhrfort@sas.se


Mattias Adell, VP SGS International             
+46 70 997 43 13, mattias.adell@sas.se

 

Lotten Fowler, GM, SBTA, +46 704093092 lotten.fowler@sbta.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SBTA Sveriges affärsreseförening
SBTA Sveriges affärsreseförening
Moderator med Lars-Olof Lindgren, Sveriges ambassadör i Indien